Standa Cigánek - Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2019

Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2019

Zdravotně postižený zaměstanec roku 2019 je prestižní soutěž pořádaná Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením a letos se uskutečnil již devátý ročník. Ocenění ZPZR 2019 získala dvacítka nejlepších a mezi nimi i náš supervizor Comdata PRO, Standa Cigánek. 

Standa získává ocenění kudy chodí a je krásným příkladem kariérního růstu v Comdatě. Už jako nováček ukazoval své schopnosti a dovednosti a hned v prvních měsících měl na tehdejším projektu Mbank nejlepší výsledky. Se vznikem nového projektu se Standa přesunul na zákaznickou linku E.ON. Kariérní postup na sebe nenechal dlouho čekat a Standa se stal provozním operátorem. Práce na této pozici už je různorodější, měl jsem na starosti motivaci týmu k lepším výsledkům, přípravu snídaně nebo také zástup supervizora. Se vznikem Comdata PRO se otevřela nová příležitost na pozici supervizora Comdata PRO, po které se Standa vrhl bez váhání a výběrové řízení na tuto pozici vyhrál.

Mimo pracovní postup Standa za svoji kariéru v Comdatě získal ocenění Comdata star, stal se ambasadorem Comdata PRO a nejčerstvější ocenění, ZP Zaměstnanec Roku 2019, si odnesl letos v červnu.

Co tě motivuje k výkonům, které podáváš?

Hnacím motorem jsou pro mě spokojení lidé v týmu a dobrá nálada.

Co vidíš jako největší výhodu v práci pro C-PRO oproti Comdata Czech?

Největší výhodou práce v C-PRO vidím, že mohu ukázat, že i lidé OZP a OZZ mají na trhu práce své místo a také jsou to benefity, které mi C-PRO nabízí. Příspěvek na dovolenou, masáže, mobilní tarif ZDARMA a další.

Která aktivita společnosti Tě nejvíce oslovila v poslední době a proč?

V naší společnosti během roku probíhají různé aktivity buď charitativní nebo naopak pro zpříjemnění dne zaměstnanců, To jsou pro mě vždy oblíbené aktivity. Já sám se rád zapojuji do sbírkových akcí, které během roku pořádáme např. na Emil Open, na psí útulek apod.
Nicméně asi není překvapením, že mě nejvíce oslovil právě vznik C-PRO, jelikož mám zkušenosti z oblasti zaměstnávání OZP a OZZ takže vím, že mohu využít své zkušenosti v praxi.

A teď pár oblíbených HR filozofických otázek:

Kde se vidíš za 5 let?

Jelikož jsem člověk, který má rád nové výzvy určitě bych se chtěl v rámci naší společnosti posunout dále, ale kde bych se nejraději za 5 let viděl? Na vlastním ostrově :).

Kdyby ses měl popsat jako zvíře, jaké by to bylo a proč?

Přirovnat se ke zvířeti je pro mě těžké, ale jsem přátelský, rád objevuji nové věci takže asi pes, protože ten je nejlepší přítel člověka. 


Velké gratulace přišly nejen od vedení naší společnosti, ale také od kolegů napříč celou republikou.