Spojení Comdata PRO a Kolibřík Call Centrum

Od 1. ledna 2020 Comdata PRO významně rozšiřují svoje řady a rostou o dvě další pobočky – Znojmo a Tišnov. Dochází ke spojení společnosti Comdata PRO a Kolibřík Call Centrum. Počátkem ledna 2020 veškeré činnosti Kolibřík Call Centrum přechází do nové sociální firmy Comdata PRO.


Největší sociální kontaktní centrum v ČR

Comdata PRO je společnost zaměřená na podporu a zaměstnávání osob se zdravotním a sociálním znevýhodněním. Jako svou dceřinou organizaci ji založila firma Comdata Czech, která patří mezi leadery na trhu zákaznických center v České republice. Comdata PRO jsou sociální firmou, která má 11 poboček po celé České Republice, zaměstnává přes 90 osob se zdravotním postižením a dělá významné kroky směrem ke společenské odpovědnosti.

V založení Comdata PRO hrála velkou roli také společnost Kolibřík. Ta se již 7 let věnuje oblastem klientského servisu, které úspěšně propojila se sociálním podnikáním. „Kolegové se zdravotním handicapem mohou být cenným zdrojem nových zákazníků a nabízejí skvělou péči klientům,“ dodává Josef Novotný, ředitel společnosti.

Právě na poli CSR (společenská odpovědnost firem) se cesta kontaktních center Kolibřík a Comdata setkala a minulý rok v srpnu vznikla dceřiná společnost Comdata PRO. Od 1. ledna tohoto roku poté veškeré aktivity Kolibřík Call Centra převzala právě Comdata, která se díky tomu rozrostla o 2 další pobočky Znojmo a Tišnov, a stala se největším sociálním kontaktním centrem v České republice. Společnost sales24, s.r.o. se nadále bude věnovat převážně aktivitám společenské odpovědnosti pod značkou Kolibřík CSR.

„Kolibřík Call Centrum nám svými znalostmi velmi pomohlo převážně v počátcích. Díky převzetí všech aktivit máme v Comdata PRO přes 90 kolegů, kterým každý den můžeme pomáhat plnit jejich sny a tím rozhodně nekončíme. Našim cílem je mít na konci roku 2020 kolem 150 kolegů se zdravotním postižením, kteří u nás získají důstojné a stabilní zaměstnání“ Říká Ivana Smejkalová, ředitelka společnosti. 

Ivana Smejkalová
Ředitelka Comdata PRO

Spojení Comdata PRO a Kolibřík Call Centrum