Konference CC Brunch ukáže důležitost CX v dnešní době

Už 28. dubna proběhne první ze série půldenních konferencí z prostředí kontaktních center a světa direct marketingu. Program bude tvořit řada inspirativních a praktických přednáškových bloků i reálných studií zaměřených na téma CX a procesy jejich zlepšování. Konference proběhne pod hlavičkou sdružení ADMEZ a leadera trhu kontaktních center – společnosti Comdata Czech.


Účastníci konference se mohou těšit na případové studie a prezentaci nejnovějších poznatků z AI a CX. S nimi vystoupí Ronen Melnik, CEO společnosti Comdata. Své zkušenosti s vedením zákaznického centra a zlepšováním customer experience představí také Jaroslava Marešová, která působila téměř 15 let ve společnosti ESSOX.

O důležitosti správné zákaznické péče pohovoří také 3 řečník, který bude představen 15. března. Celou konferencí poté bude provázet Tomáš Hájek – ředitel asociace ADMEZ, který uvedl: „Jako organizace, která propojuje světy e-commerce, přímého marketingu a kontaktních center, vidíme jasný trend v orientaci firem na customer experience. ADMEZ se tímto tématem bude zabývat i ve workshopech, které plánujeme organizovat v regionech.“ CC Brunch je první vlaštovkou, kde se účastníci dozví zajímavé informace ze světa i z českého trhu. 

„V rámci série našich půldenních konferencí chceme vždy představit a z různých úhlů rozebrat zajímavé téma, které aktuálně rezonuje naším trhem. Jsme si vědomi toho, že customer experience zásadně ovlivňuje chování zákazníka a následnou retenci. Optimalizace CX napříč všemi kanály a s tím související praktické poznatky budou hlavním tématem naší první oborové události.“ Prozrazuje Adam Koudelka, ředitel obchodu a marketingu společnosti Comdata Czech.

„Chceme účastníky připravit na blízkou budoucnost, kombinaci AI a customer experience. Zároveň jsme si vědomi důležitosti zlepšování CX ve směru motivace zaměstnanců“ dodává Koudelka.

Informace o akci i přihláška je k dispozici na stránkách ZDE.

Dopolední konferenci CC Brunch pořádaná společností Comdata Czech a sdružením ADMEZ se koná v úterý 28. dubna 2020 od 8:45 v prostorách Truhlárna Karlín. Zájemci o účast se mohou zdarma registrovat prostřednictvím online formuláře.

Konference CC Brunch ukáže důležitost CX v dnešní době